LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Komplekset me peshën/ Fifi tregon arsyen pse nuk e publikoi klipin me Flori Mumajesin

18 Nëntor 2021, 19:22, Lifestyle CNA
Komplekset me peshën/ Fifi tregon arsyen pse nuk e publikoi klipin me Flori

Këngëtarja Fifi vijon të jetë një nga emrat më të përfolur të momentit.

Së fundmi ajo ka treguar se ka një klip të përfunduar në bashkëpunim me Flori Mumajesin por nuk është publikuar kurrë. Më tej ajo dhenë edhe arsyen. Ajo tregoi se nuk i pëlqeu si dukej në klip sepse i dukej vetja shumë e shëndoshë.

Kujtojmë se që në hyrje të shtëpisë së ?Big Brother Vip? ajo u vu në qendër të vëmendjes për shkak të afrimitetit me Granitin.

Edhe pse më vonë ish futbollisti u shpreh se mes tyre nuk mund të ketë asgjë dhe se ai ka një të dashur jashtë shtëpisë ata vazhdonin të qëndronin shumë afër. Edhe tani që Graniti ka dalë nga shtëpis ai vazhdon ta mbështesë shumë Fifin./ CAN.al

Lajmet e fundit nga