LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E trishtë/ Ana kujton tradhëtinë e babait: Kam zili familjet e lumtura

18 Nëntor 2021, 18:32, Lifestyle CNA
E trishtë/ Ana kujton tradhëtinë e babait: Kam zili familjet e

Ana, konkurentja më moshë më të re në ?Përputhen?, vetëm 20 vjece është kthyer në një nga emrat më të përfolur të këtij emisioni. Ajo ra në sy direk për tipin e saj shumë pozitiv dhe për përgjigjet shumë të drejtpërdrejta.

Kujtojmë se pak kohë më parë ajo ka rrëfyer se prindërit e saj janë ndarë dhe shkak për këtë u bë tradhëtia nga ana e babit të saj.

Gjatë mbrëmjen së sotme në ?Përputhen? Ana ka bërë një tjetar deklartë të trishtë ajo është shprehur: ?Kam zili familjet të cilat janë të lumtura?./CNA.al

 

 

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

 

Lajmet e fundit nga