LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

FOTOT-Njihuni me Coby-The cat/ Macja më e bukur në botë

23 Shtator 2021, 11:07, Kuriozitete CNA
FOTOT-Njihuni me Coby-The cat/ Macja më e bukur në botë

A jeni kurriozë të dini se cila është macja më e bukur në botë???

Kemi parë shumë mace të bukura në internet gjatë këtyre viteve, por kjo është një nga macet më të veçanta, pasi mendohet se ka sytë më të bukur në botë. Macja që do të shihni më poshtë ka një vijë të zezë që i rrethon sytë dhe që duket sikur i ka të vijëzuar me laps, sikurse bëjnë rëndom femrat. Sytë e saj blu duken sikur mbajnë brenda një univers të pazbuluar.

Ajo quhet Coby dhe është biresuar nga një familje në Britani. Shikoni vetë këtë mace kaq të bukur e cila duket si perëndeshë.

Ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

Lajmet e fundit nga