LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Të shndërruar në “djaj”/ Njihuni me çiftin që 80 % të trupit e kanë me tatuazhe

22 Gusht 2021, 16:31, Kuriozitete CNA
Të shndërruar në “djaj”/ Njihuni me çiftin

Artisti brazilian i tatuazheve, Michel Faro Prado ka modifikuar trupin në një nivel tjetër duke u shndërruar në një ?djall?.

Prado, i njohur në mediat sociale si ?Diabao Praddo? ose ?Devil Praddo?, ndryshoi pamjen e tij duke bërë tatuazhe në 80% të trupit të tij.

“Shndërrimi në djall nuk ishte diçka që kam planifikuar, nuk ishte ideja ime,” tha Prado. “E keqja më tërhoqi”, u shpreh ai.

Michel Faro Prado dikur ishte i pastrehë dhe i varur nga droga. Ai thotë se vitet e vështira që ka kaluar e kanë ndihmuar të shndërrohet në një ?njeri të mirë?.

Prado tani njihet si artisti brazilian i tatuazheve dhe ka modifikuar shumë pjesë të trupit, sa të gjithë në Sao Paulo e njohin si ?djalli?.

Pavarësisht se pamja e tij të frikëson ai thotë se ka një ?zemër të mirë?. Bashkëshortja e tij Carol Prado gjithashtu ka bërë shumë ndryshime në trup për t?iu përshtatur më mirë stilit të jetesës që ata kanë zgjedhur./ CNA.al

Lajmet e fundit nga