LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Provokon me format bombastike/ Fotot më të nxehta të Abigail Ratchford

21 Shtator 2020, 07:29, Lifestyle CNA
Provokon me format bombastike/ Fotot më të nxehta të Abigail

Modelja Abigail Ratchford ka ndezur rrjetin me pozat e saj seksi. Bukuroshja brune është pikasur gjithnjë për format e saj të rrumbullakosur si dhe për fotot provokuese ku tregon linjat.

Përveç modele ajo është dhe një aktore shumë e zonja. Gjithashtu ka pozuar për marka shumë të njohura. Abiagil është shumë e ndjekur në rrjetet sociale ku numëron më shumë se 9.1 milionë ndjekës.

Për më tepër shihni galerinë me fotot më të nxehta të Ratchford./ CNA.al

Lajmet e fundit nga