LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Tifozja më e flaktë e Juventusit/ Eva Padlock, modelja që çmend meshkujt

21 Shtator 2020, 07:23, Lifestyle CNA
Tifozja më e flaktë e Juventusit/ Eva Padlock, modelja që

Modelja seksi nga Çekia, Eva Padlock është bërë shumë e njohur në Itali për shkak se është një tifoze shumë e zjarrtë e Juventusit.

Eva numëron më shumë se 1.7 milion ndjekës në Instagram që sapo vijnë e po rriten pasi ajo nuk ndalet së provokuari me fotot. Seksi dhe shumë poza të nxehta, janë ato që do të gjeni në llogarinë e saj në rrjetet sociale.Ajo njihet më shumë si modele e veshjeve intime ku tregon dhe ekspozon format shpërthyese.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më seksi të Eva Padlock./ CNA.al

Lajmet e fundit nga