LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ejlyl vendos të shpëtojë Mesuden/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë këtë javë në serialin “Lule të vetmuara”

21 Shtator 2020, 07:49, Lifestyle CNA
Ejlyl vendos të shpëtojë Mesuden/ Zbuloni se çfarë do

Kemal i ngre kurth Ejlylit duke e ftuar në shtëpi. Ai tenton të abuzojë me Ejlylin në sy të Mesudes. Mesude tashmë mëson se Ejlyl ka patur të drejtë por nuk mund ta ndihmojë të bijën. Songyl mëson qëllimin e Zehras kundër babait të saj.

Sadullah nuk heq dorë nga Zehra dhe vendos të martohet me të. Defne duke mos patur mundësi për të blerë rroba vjedh në një dyqan. Ejlyl denoncon Kemalin. Ajo arrin ta shpëtojë Mesuden me ndihmën e Songylit. Kjo e fundit e merr Mesuden në shtëpinë e saj.

Zehra bashkëpunon me Kemalin. Mert tenton të abuzojë me Meralin. Kjo e fundit për të shpëtuar shkakton një aksident./ CNA.al

Lajmet e fundit nga