LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Princit do i duhet të presë dhe pak për tu martuar/ Zbuloni arsyen

8 Nëntor 2017, 21:30, Aktualitet CNA

Të flasësh për familjen mbretërore është qejf. Të dish për fejesat, bebet, emrat e tyre, apo dhe për dasmat e tyre. Por këtë rradhë duket se fejesa e princit Harry me Meghan Markle do shtyhet për ca kohë. Sipas Daily Beast, fejesa e tyre nuk do bëhet deri në muajin prill të 2018-ës.

A nuk e dinë ata që muaji Nëntor dhe Dhjetor janë i duhuri për dasma?

Arsyet thuhet se janë të lidhura me familjen mbretërore. Duket se çifti nuk do që të prishë kalendarin e familjes mbretërore për Krishtlindje dhe më e rëndësishmja nuk dëshiron të marrë vëmendjen e lindjes së bebit të tretë të Kate. Ato të dy duan të jetojnë bashkë përpara se të bëjnë publike çdo gjë./CityNews

 

Lajmet e fundit nga