LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Deklarata e fortë e ish-deputetit të Ramës/ Tahiri i implikuar, kishim informacione për lidhjen e policisë me drogën

8 Nëntor 2017, 21:09, Aktualitet CNA

Ish-deputeti i Partisë Socialiste, Asllan Dogjani, ka shpërthyer ndaj kryeministrit Edi Rama dhe ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri, për kanabizimin e vendit.

Dogjani u shpreh se Saimir Tahiri është i implikuar në trafikun e drogës, sepse Habilajt lëviznin pa problem me makinën e tij.

Ai ka shkuar edhe më tej ku u shpreh se, kur ka filluar kanabizimi i vendit, shteti ka qenë i informuar për lidhjen e drejtuesve të policisë me kultivuesit e drogës. /CityNews

Lajmet e fundit nga