LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Kaubojsi”: Kemi dy kostume Dolce&Gabana, Canabis Albania, cili kushton më shumë?

8 Nëntor 2017, 21:15, Aktualitet CNA

Ish-deputeti socialisht dhe kryetari aktuali i PBDKSH Eduart Ndocaj, duke marrë spunto nga ngjarjet e fundit, në një postim në rrjetet sociale ka ironizuar figurën e kryeministrit Rama dhe ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri.

Duke i veshur të dy me kostume të Dolce&Gabana-s, Ndocaj ka risjellë dhe një markë të re në treg që është Canabis Albania, duke kërkuar dhe mendim se kush kushton më shumë, Dolce&Gabana apo Canabis Albania.

?Dolce&Gabana, Canabis Albania!

Kemi keto dy kostume!

Stofa eshte e njejte!

Marka eshte e njejte!

Te parin e ka prere Don Rama!

Te dytij Muchacho Tahiri!

Cili kushton me shume?

Kjo eshte marka “Dolce&Gabana”, Canabis Albania!? /CityNews

Lajmet e fundit nga