LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Do të bëjmë kënd lojërash për moshën e tretë”/ “Perla” e kryebashkiakut socialist

31 Mars 2023, 11:00, Politikë CNA
“Do të bëjmë kënd lojërash për moshën e
Kreu i bashkisë së Kamzës, Rakip Suli

Kreu i Bashkisë së Kamzës, Rakip Suli, ka treguar planet e tij për qytetin e Kamzës, teksa kandidon për të marrë mandatin e radhës.

Në listën e premtimeve të tij është dhe një kënd lojërash për moshën e tretë, që edhe ata njësoj si fëmijët të kenë mundësinë të luajnë.

“Jemi në përfundimin e rehabilitimit të kësaj zone ku do të ketë me kënd lojërash, me lulishte, flas për të gjitha moshat. Dhe për moshën e tretë që mund të lozin dhe mosha e tretë”, thotë Suli ndër të tjera në video./ CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga