LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vëllezërit korçarë sjellin një ndër ikonat e muzikës/ Surpriza e Endri dhe Stefi Priftit këtë të dielë

31 Mars 2024, 15:38, Lifestyle CNA

Vëllezërit korçarë sjellin një ndër ikonat e

Vëllezërit korçarë, Stefi dhe Endri Prifti, prej disa vitesh na shoqërojnë në ekran, me muzikë por vijnë edhe në rolin e prezantuesve.

Ata i kanë bërë të dielat tona më të këndshme me emisionin shumë të ndjekur “Gëzuar Me Ju”, së bashku me moderatoren Ola Bruko.

Ata ftojnë personazhe të njohur të ekranit, të cilët na tregojnë më shumë për jetën personale të tyre, por edhe karrierën.

Surpriza e kësaj të diele do të jetë një ndër ikonat e muzikës së lehtë shqiptare, Bashkim Alibali.

Vëllezërit korçarë dhe Ola Bruko premtojnë një mbrëmje plot muzikë dhe humor, ndaj mos harroni të ndiqni në orën 20:00 në News 24 “Gëzuar Me ju”./ CNA

Vëllezërit korçarë sjellin një ndër ikonat e

Vëllezërit korçarë sjellin një ndër ikonat e

Vëllezërit korçarë sjellin një ndër ikonat e

Vëllezërit korçarë sjellin një ndër ikonat e

Lajmet e fundit nga