LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ditëlindje ndryshe për Princ Lekën, në krah të kujt festoi

27 Mars 2024, 09:47, Lifestyle CNA
Ditëlindje ndryshe për Princ Lekën, në krah të kujt
Princ Leka

Pas sherrit me ish-gruan, Princ Leka është parë i buzëqeshur krah vajzës së tij, princeshë Geraldinës. Ata kanë ndarë momente të bukura me njëri-tjetrin, teksa Princi festoi ditëlindjen e 42-të.

Ai ka ndarë edhe një video teksa fryn qirinjtë me vajzën e tij.

“I bekuar me dashurinë dhe harenë e shpirtit të saj në ditëlindjen time”, - shkruan princ Leka krahas videos së ndarë në rrjetet sociale.

Me aktoren Elia Zaharia, Princ Leka ndodhet në procese gjyqësore.

Princ Leka dhe Elia Zaharia kanë paditur njëri-tjetrin për dhunë në polici, pasi dyja palët janë përplasur më datë 5 mars, kur princi shtoi te shtëpia për të takuar vajzën e tyre të mitur.

Ndërkohë në proces gjyqësor ata janë edhe për divorcin./CNA 

Ditëlindje ndryshe për Princ Lekën, në krah të kujt

Lajmet e fundit nga