LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Erjola Doçi, “superbomba” e Big Brother VIP”/ Fotot më provokuese të moderatores

24 Mars 2024, 19:10, Lifestyle CNA
Erjola Doçi, “superbomba” e Big Brother VIP”/ Fotot
Moderatorja Erjola Doçi

Erjola Doçi është një nga vajzat e ekranit që ka tërhequr vëmendjen e publikut me pamjen e saj.

Gjithashtu ajo vihjet shpeshherë për deklarata e saj të forta, si dhe për jetën personale.

Megjithatë, sot po fokusohemi te pamja fizike e Erjolës, e cila gjithmonë shfaqet e kuruar.

Tashmë moderatorja është pjesë e “Big Brother VIP”, ku sërish ka pikasur për format trupore, të cilat nuk ka ngurruar asnjëherë që të na i tregojë.

Sot ne po sjellim me anë të një galerie disa foto të publikuara më parë në rrjetet sociale nga Erjola./ CNA

Lajmet e fundit nga