LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO/ Armando Sadiku bëhet baba për herë të dytë

21 Mars 2024, 16:49, Lifestyle CNA
FOTO/ Armando Sadiku bëhet baba për herë të dytë
Armando Sadiku

Futbollisti i kombëtares shqiptare, Armando Sadiku ka dhënë një lajm shumë të bukur për ndjeksit e tij në rrjetet sociale.

Sadiku është bërë për hërë të dytë baba i një djali.

Në rrjetin e tij social “Instagram”, futbollisti ka publikuar një foto ku shihet djali i ti i madh duke përqafuar fëmijën e porsalinduar dhe me një shkrim të shoqëruar nga vetë ai.

“Përshëndjetje botë. Unë jam Leon, antari më i ri i familjes”, shkruan futbollisti. 

Kujtojmë që çifti u bënë prindër për herë të parë në Tetor të vitit 2021, me djalin e tyre, Luis./CNA 

FOTO/ Armando Sadiku bëhet baba për herë të dytë

Lajmet e fundit nga