LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Mbështetur mbi shkallë/ Luana Vjollca provokon me pozat e fundit

21 Mars 2024, 09:53, Lifestyle CNA

Mbështetur mbi shkallë/ Luana Vjollca provokon me pozat e fundit

Luana Vjollca është një nga moderatoret më të ndjekura, më të komentuara dhe më seksi të ekranit.

Ajo është një nga personazhet më të ndjekura në rrjetet sociale me mbi 2 milionë ndjekës.

Por përtej suksesit në ekran, i cili flet vetë me shifra për moderatoren, ajo është një nga vajzat më seksi që ka adhurues një audiencë të gjerë.

Së fundmi, ajo ka publikuar disa foto, ku shfaqet e veshur me xhins dhe vë në pah linjat perfekte.

Për më tepër, shihni galerinë e mëposhtme./ CNA

Lajmet e fundit nga