LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Akuzat e Eglës dhe rikthimi i Liam Mandiaros/ Çfarë do të ndodhë sonte gjatë spektaklit të "BBV"?

19 Mars 2024, 15:53, Lifestyle CNA

Akuzat e Eglës dhe rikthimi i Liam Mandiaros/ Çfarë do të

Sonte në spektaklin e "Big Brother VIP" do të ketë surpriza.

Përflitet se mund të rikthehet në shtëpinë e "Big Brother VIP", Liam Mandiaro, i cili pak javë më parë u arrestua nga policia brenda shtëpisë së famshme.

Po ashtu, një tjetër temë që do të diskutohet janë akuzat e aktores Egla Ceno drejt moderatorit Saimir Kodra për ngacmim seksual.

Ky i fundit e ka paditur në gjykatë, duke thënë se nuk e njeh dhe nuk e ka takuar kurrë në jetën e tij.

Kujtojmë se këtë javë janë në nominim Egla Ceno dhe Rike Roçi, për shkak të debatit dhe situatës së shkaktuar brenda në shtëpi javën e kaluar kur kanë përdorur gjuhë fyese ndaj njëra-tjetrës, ku situata më pas ka kaluar në konfrontim fizik.

Këtë mbrëmje do të ketë edhe një surprizë për Françeskën./ CNA

Lajmet e fundit nga