LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Dietologia Diola Dosti konfirmon lidhjen e dashurisë me biznesmenin

19 Mars 2024, 17:20, Lifestyle CNA

Dietologia Diola Dosti konfirmon lidhjen e dashurisë me biznesmenin

Diola Dosti, dietologia dhe nutricionistia, e cila ka qenë pjesë e “Big Brodher VIP 2” ka zyrtarizuar lidhjen e shumëpërfolur me biznesmenin Erolld Belegu.

Mbrëmjen e djeshme, biznesmeni ka ndarë në rrjetet e tij sociale një foto ku shihet dora e Diolës dhe e tij.

Më pas ai ka publikuar dhe nje foto tjetër ku shihet dietologia duke e përqafuar atë. Fotografia është shoqëruar me një mbishkrim nga Belegu ku thotë: “Thjesht Lumturi”.

Kujtojmë se Diola është nënë e tri vajzave, nga martesa 12-vjeçare me mjekun gjinekolog, Dardan Baftiu./CNA 

Lajmet e fundit nga