LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nominimi kokë më kokë/ Çfarë ndodhi me Eglën dhe Riken

20 Mars 2024, 10:35, Lifestyle CNA

Nominimi kokë më kokë/ Çfarë ndodhi me Eglën dhe

Rike Roçi dhe Egla Ceno ishin vendosur në një nominim kokë më kokë pas përplasjes fizike në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Ato shkuan në televotim me zarfin e zi, për shkak të sherrit mes tyre, ku Rikja i hodhi Eglës pana në kokë dhe kjo e fundit e qëlloi.

Mbrëmjen e djeshme u mësua rezultati i votimit. Të dyja banoret shkuan në studio, ku mësuan se e eliminuara ishte Rikja.

Megjithatë, Rikja ishte me fat, pasi kishte biletë kthimi, duke rihyrë sërish kështu në shtëpinë e “Big Brother VIP”./ CNA

Nominimi kokë më kokë/ Çfarë ndodhi me Eglën dhe

Lajmet e fundit nga