LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Modelja Bella Hadid shfaqet në superformë pranë të dashurit të saj

19 Mars 2024, 19:00, Lifestyle CNA
Modelja Bella Hadid shfaqet në superformë pranë të dashurit
Bella Hadid dhe i dashuri i saj

Modelja 27-vjeçare, Bella Hadid, u shfaq në Los Angelos të dielën pasdite me një fizik të tonifikuar teksa kishte veshur një bluzë të zezë, xhinse me bel të lartë, dhe një pallto elegante nga Mango. Ajo e plotësoi pamjen e saj me rrip të zi, vathë ari nga Missoma, dhe syze dielli Prada.

Raportohet se Hadid është zhvendosur në Teksas për të qenë më afër të dashurit të saj, kalorësi profesionist, Adan Banuelos.

Modelja e ka mbështetur Banuelos në një turne rodeo (sport konkurrues i kuajve). Gjithashtu është thënë se ka blerë një shtëpi në një lagje rurale të Fort Worth-it për të qenë më afër tij.

"TMZ" raporton se ajo po përshtatet mirë me jetën në Teksas dhe qëndron atje shpesh. Kujtojmë që ajo më parë ka qenë në një lidhje me drejtorin e artit Marc Kalman deri në vitin 2023 dhe ata janë parë së bashku shumë herë.

Po ashtu, në vitin 2023, Bella mori një pauzë prej gjashtë muajsh nga puna mes betejës së saj prej vitesh me sëmundjen Lyme.

Ajo dokumentoi luftën me sëmundjen dhe rimëkëmbjen e saj të fundit në fotot e shpërndara së fundimi në "Instagram"./CNA 

 

Lajmet e fundit nga