LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO/ Shfaqen në publik Kate Middleton dhe Princi William, befasohen qytetarët

20 Mars 2024, 15:26, Lifestyle CNA

FOTO/ Shfaqen në publik Kate Middleton dhe Princi William, befasohen

Princesha e Uellsit, Kate Middleton, dhe Princi William, u panë të shtunën në një fermë të Kështjellës Windsor që shet prodhime të freskëta.

Mediat si "The Sun" dhe "TMZ" kanë publikuar imazhe dhe video të çiftit mbretëror duke shëtitur dhe duke bërë pazar në një dyqan ushqimor.

Videoja thuhet se është xhiruar nga një qytetar, i cili ndodhej pranë dyqanit.

“Vura re një çift duke bërë blerje dhe gruaja u kthye. M'u duk sikur e kisha parë fytyrën e saj diku më parë. Ishte e njohur. Pastaj Uilliam u kthye mbrapa dhe mendova prit, 'e njoh këtë person'. I thashë stafit: “Mendoj se janë ata!”.

Pas publikimit të kësaj videoje janë ngritur disa dyshime se princesha bënte një ecje të çuditshme, pasi teoritë e konspiracionit vazhdojnë të hapen në internet. 

Gjithashtu ekspertët e gjuhës së trupit besojnë se Kate duket e shëndetshme dhe e lumtur.

Pamjet e saj të reja tregojnë nënën mbretërore të tre fëmijëve duke shijuar jetën. Kensington Palace thotë se ajo po shkon mirë dhe do të informojë publikun herë pas here rreth shëndetit të saj./CNA 

FOTO/ Shfaqen në publik Kate Middleton dhe Princi William, befasohen
Kate Middleton dhe Princi William

Lajmet e fundit nga