LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Të lumtë pushka"/Einxhel Shkira mbron Eglën për akuzën ndaj Sajmir Kodrës

20 Mars 2024, 16:17, Lifestyle CNA
"Të lumtë pushka"/Einxhel Shkira mbron Eglën për
Einxhel Shkira dhe Egla Ceno

Në një diskutim në 'BBV3', tre banorë e asaj shtëpisë bënë deklarata të forta lidhur me jetën e tyre personale, ku fokusi ishte tek ngacmimet seksuale në punë. 

Këto deklarata janë diskutuar mbrëmjen e djeshme gjatë spektaklit, teksa vëmëndjen më të madhe e mori Egla pasi, në deklaratën e saj përmendi edhe emra konkretë, teksa tregoi një histori personale. 

Megjithatë produksioni shfaqi për banorët reagimin që Sajmir Kodra bëri pas akuzave të Eglës, ku ai shprehej se ky është një skenar i aktores pasi ajo nuk ka prova kundrejt tij. Gjithashtu ai tha se e ka paditur atë në gjykatë.

Pas këtij reagimi Egla u shpreh se nuk ka prova për deklaratën e bërë nga vete ajo, pasi situata ka ndodhur shumë vite më parë. Egla shtoi gjithashtu se për këtë do bëjë diëka tjetër dhe se do ta mendojë mirë përpara se ta prononcojë.

Pas këtij sqarimi ka reaguar në rrjetet e saj sociale edhe një ish-banore e “BBV1”, Einxhel Shkira e cila i del në mbrojtje Eglës.

Në një ‘Instastory’ Einxhel thot se nuk ka qenë dakort për veprimet që Egla bën, por ‘Sot i them të lumtë pushka’. 

Ish-banorja shton se ajo që tha aktorja do guxim dhe se asaj nuk i mungon guximi as para gjithë botës./CNA 

"Të lumtë pushka"/Einxhel Shkira mbron Eglën për

Lajmet e fundit nga