LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Ti je arsyeja që marr frymë”/ Bardhi rikthehet në "Instagram" me dedikim për Sarën

21 Mars 2024, 14:29, Lifestyle CNA
“Ti je arsyeja që marr frymë”/ Bardhi rikthehet në
Sara Gjordeni dhe Bardhi

Pas një periudhe tensioni dhe sherrit të bujshëm me menaxherin e tij Jetmir Agajn, artisti Bardhi Idrizi duket se tashmë është sërish pjesë e botës së rrjeteve sociale. 

Së fundmi ai është rikthyer në rrjete sociale dhe ka rifituar profilin e tij të "Instagram"-it të mbyllur më parë, duke filluar një kapitull të ri të jetës së tij në këtë platformë.

Rikthimi i Bardhit në rrjetet sociale ka ardhur nëpërmjet një dedikimi për partneren e tij, duke e nisur kështu në fillim me një kërkim falje për publikun. 

Më pas, duke qenë se ai vazhdon romancën me Sara Gjordenin nuk kanë munguar fjalë zemre për këtë të fundit. 

Në postimin në "Instagram" ai ka shpërndarë postimin e partneres së tij dhe është shprehur ndaj kësaj të fundit: "Ti je arsyeja pse marr frymë!". /CNA 

“Ti je arsyeja që marr frymë”/ Bardhi rikthehet në

Lajmet e fundit nga