LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pa pikë grimi/ Oriola Marashi, mahnitëse, provokuese nga krevati

21 Mars 2024, 16:35, Lifestyle CNA
Pa pikë grimi/ Oriola Marashi, mahnitëse, provokuese nga krevati
Oriola Marashi

Jemi mësuar ta shohim gjithnjë të kuruar në formën e saj më të mirë, por sot modelja Oriola Marashi është shfaqur pa pikë grimi.

Ajo po shijon pushimet e saj nga Meksika ku dhe festoi 28-vjetorin e saj të lindjes.

Bukuroshja ka pozuar nga shtrati, ku duket mjaft provokuese duke treguar bukurinë e saj natyrale.

Pa pikë grimi/ Oriola Marashi, mahnitëse, provokuese nga krevati

Oriola Marashi është një modelet shqiptare më të suksesshme, pasi është imazh i markave më të njohur ndërkombëtare./ CNA

Lajmet e fundit nga