LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Surpriza në “Gëzuar Me Ju”/ Këngëtarja e njohur rikthehet në skenë

22 Mars 2024, 16:44, Lifestyle CNA
Surpriza në “Gëzuar Me Ju”/ Këngëtarja e njohur
Endri dhe Stefi Prifti

Këtë të dielë në emisionin më të dashur për publikun shqiptar, “Gëzuar Me Ju” me moderatoren Ola Bruko dhe me pjesëmarrjen e këngëtarëve të mirënjohur Endri dhe Stefi Prifti do të sjellin një nga ikonat e muzikës shqiptare, Liljana Kondakçi.

Këngëtarja do të performojë në skenë me këngët e saj më të njohura dhe të dashura për publikun shqiptar.

Surpriza në “Gëzuar Me Ju”/ Këngëtarja e njohur

Show do të transmetohet të dielën në orën 20:00 dhe do të jetë një natë e paharrushme nën tingujt e muzikës së vërtetë shqiptare dhe me artistë që i kanë dhënë shumë artit shqiptar.

Në mbrëmjet e “Gëzuar me Ju” takojmë figura të njohura për publikun, shohim anën tjetër të tyre, të zhveshur nga petku i profesionit, duke ndarë më shumë përjetime me publikun shqiptar dhe patjetër nuk do të mungojë as muzika e mirë, e cila çdo dielë vjen në emisionin "Gëzuar Me Ju" me intepretimet e artistëve më të mirë shqiptar, që ndër vite i kanë dhuruar shqiptarëve këngë të paharruara./ CNA

Lajmet e fundit nga