LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Egla nxjerr zbuluar Ilnisën dhe Liamin, çfarë ndodhi në shtëpinë e "Big Brother"

22 Mars 2024, 13:17, Lifestyle CNA

Egla nxjerr zbuluar Ilnisën dhe Liamin, çfarë ndodhi në

Duket se nuk ka qetësi në shtëpinë e “BBV3”.

Së fundmi “Vëllai i Madh” u ka dhënë një mision sekret Ilnisës dhe Liamit për të fshehur sendet personale të banorëve të tjerë në shtëpinë me të famshme në Shqipëri. Ky mision ka sjellë debate të forta në grup.

Egla ka filluar të bërtasë në shtëpi dhe të përdorë një fjalor të rëndë ndaj tyre, pasi dikush ka lëvizur fotografinë e babait të saj nga dollapi. Kjo situatë ka shtuar tension dhe konflikt brenda grupit dhe ka bërë që situata të përkeqësohet edhe më shumë.

Por, Egla ka mundur t'i zbulojë Ilnisën dhe Liamin, duke bërë që këta të fundit të humbasin lojën. Egla i ndjeu zhurmat e dy "ninxhave", ndërkohë që gjithë banorët e tjerë ishin në gjumë.  

Debati:

Egla: Mos guxoni të fusni duart se unë kam gjëra të shenjta me vete, personale. Mos fusni duart e ndyra nëpër gjërat e tjetrit, të na ndyni kujtimet, na ndyni njerëzit që s’kemi më në jetë.

Meritoni: Çfarë po kërkon ti Egla?

Egla: Po kërkoj foton e babit, mos ma kanë prekur. Qelbësira, ju jeni qelbësira, jeni të ulët fare.

Erjola: Po prit moj mos përgjithëso, ta marrim vesh kush e ka bërë.

Egla: Unë nuk jam çmendur tani, mos e ke lënë diku. Unë e kam lënë aty dhe e kam palosur./CNA 

Lajmet e fundit nga