LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Oriola Marashi nuk lë vend për imagjinatë/ Pozon e zhveshur në një vaskë me petale trëndafilash

22 Mars 2024, 16:22, Lifestyle CNA
Oriola Marashi nuk lë vend për imagjinatë/ Pozon e zhveshur
Modelja Oriola Marashi

Modelja Oriola Marashi njihet për fotot e saj provokuese që shpesh publikon në rrjetet sociale.

Së fundi ajo nuk i ka lënë vend imagjinatës me pozat e saj.

Modelja është shfaqur tërësisht e zhveshuë brenda një vaske me petale trëndafilash të kuq.

Krahas fotove modelja provokon me mbishkrimin: Nuk kam asgjë për të veshur.

Kaq ka mjaftuar që pëlqimet dhe komentet të vërshojnë llogarinë e saj në Instagram.

Për më tepër shihni fotot e mëposhtme në galeri./ CNA

Lajmet e fundit nga