LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nis sonte/ Zbulohen 16 personazhet e Ferma Vip

22 Mars 2024, 20:59, Lifestyle CNA

Nis sonte/ Zbulohen 16 personazhet e Ferma Vip

Zbulohen zyrtarisht 16 personazhet e “Ferma VIP”, reality shoë i cili do të nisë mbrëmjen e sotme në orën 21:00 në Vizion Plus dhe do të transmetohet 24 orë live në dy kanalet e dedikuara në Tring.

Pjesë e “Ferma Vip” do të jenë Ditea Berisha, Renis Gjoka, Gordana Kingji e njohur me emrin e artit BabyGee, Gledis Gegaj, Rigelsa Cybi, Valer Kolnikaj, Elsa Lila, Florian Agalliu, Dijonis Biba, Çiljeta Xhilaga, Robert Berisha, Mariana Kondi, Niko Komani, Gloria Meshi, Xhesika Polo dhe Albano Bogdo. Spektakli i cili do të mbajë mbërthyer shqiptarët para ekranit do të moderohet nga Fjoralba Ponari dhe Bes Kallaku.

Nis sonte/ Zbulohen 16 personazhet e Ferma Vip

Mbrëmjen e sotme, në orën 21:00 do të transmetohet spektakli që mban peshën e një patente ndërkombëtare me sukses të garantuar.

E shpërndarë dhe realizuar në më shumë se 50 shtete të botës, 30 prej të cilëve me edicione të përvitshme, duke nisur nga viti 2001.

Nis sonte/ Zbulohen 16 personazhet e Ferma Vip

Një sipërmarrje e jashtëzakonshme, për të cilën po punohet intensivisht prej kohësh, nën drejtimin e producentes së suksesshme Holta Dulaku. Ky reality shoë vjen për herë të parë në Shqipëri dhe do të transmetohet 24 orë në shtatë ditë të javës në dy kanale të dedikuara në platformën Tring.

Nis sonte/ Zbulohen 16 personazhet e Ferma Vip

16 personazhet do të jenë fermerët më të rinj në vend, do të merren me rritjen e mbarështimin e kafshëve, do të punojnë tokën, do të bëhen bujq e blegtorë në kuptimin e parë të fjalës, për të siguruar ecurinë e tyre në program.

Lajmet e fundit nga