LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

4 vajza në nominim/ Ja kush u eleminua nga gara e Big Brother Vip

24 Mars 2024, 09:16, Lifestyle CNA

4 vajza në nominim/ Ja kush u eleminua nga gara e Big Brother Vip

Vesa Smolica ka qenë e eleminuara e radhës nga shtëpia e Big Brother Vip.

Në një nominim mes saj, Ledjonës, Rozës dhe Françeskën, Vesa ishte më pak e votuara nga publiku.

Vajzat u nominuan nga Heidi e cila javën e shkuar u shpall lidere dhe si e tillë ju dha mundësia për të dërguar në televotim 3 banorë, ndërsa Ledjona shkoi automatikisht në votim pas gjestit me vezën ndaj Romeos.

Edhe gjatë mbrëmjes së kaluar ka patur debate të forta mes banorëve për shkak të zgjedhjes së Heidit për të çuar në nominim Vesën. / CNA

Lajmet e fundit nga