LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Meritoni hap zemrën/ Tregon pse u nda nga bashkëshortja

23 Mars 2024, 22:34, Lifestyle CNA
Meritoni hap zemrën/ Tregon pse u nda nga bashkëshortja
Moderatori Meriton Mjekiqi

Moderatori Meriton Mjekiqi ka folur si rrallëherë më parë për ish-bashkëshorten e tij, Egesën.

Ai tregoi se dashuria e tyre ka qenë shumë e madhe, por problem i tyre ishte largësia.

Moderatorja deklaroi në shtëpinë e “Big Brother VIP” se bashkëshotja jetonte në Austri dhe ai në Prishtinë. Meritoni tha se kjo ka qenë edhe arsyeja e ndarjes së tyre.

“Ne jemi njohur si 17-vjeçarë, kemi pasur një dashuri shumë të madhe, quhet Egesa. Në moshën 22-vjeçare kuptuam që do bëheshim prindër. Më pas filluan problemet si çift, Egesa jetonte në Austri, Problemi ishte ku të jetonim, ajo vendosi me nxjerrë një kusht, ose duhet të vish në Austri ose ne nuk vijmë. Kjo ishte arsyeja pse u ndamë. Më i sigurt isha të jetoja në Prishtinë dhe djali të vinte me mamin të jetonin me mua. Këtu filloi ndarja jonë. Pashë një Meriton të vogël”, theksoi ai në dhomën e rrëfimit./ CNA

Lajmet e fundit nga