LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO-Luana Vjollca shfaqet më seksi se kurrë në setin e fundit

26 Mars 2024, 09:56, Lifestyle CNA
FOTO-Luana Vjollca shfaqet më seksi se kurrë në setin e fundit
Luana Vjollca

Luana Vjollca është një nga moderatoret më të dashura të ekranit.

Vjollca së fundi ka sjellë disa sete shumë të veçanta fotografike.

Moderatorja ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale një set që e ka realizuar në një shtëpi të vjetër.

Ajo shfaqet më në formë se kurrë dhe mjaft tërheqëse në këtë set.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA

 

Lajmet e fundit nga