LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto - Me fustan të kuq në shtrat/ Luana vjen e zjarrtë për Shën Valentin

14 Shkurt 2024, 22:36, Lifestyle CNA
Foto - Me fustan të kuq në shtrat/ Luana vjen e zjarrtë për
Këngëtarja dhe moderatorja Luana Vjollca

Luana Vjollca, këngëtarja dhe moderatorja shumë e dashur për publikun, këtë Shën Valentin i bëri një dedikim vetes.

Gjithashtu ajo dha edhe një mesazh për të gjitha vajzat dhe gratë që të duan veten.

Por surprizat e Luanës duket se nuk paskan përfunduar. Moderatorja ka publikuar disa foto të zjarrta në rrjetet sociale.

Këngëtarja na shfaqet me një fustan të kuq, duke bërë poza provokuese mbi shtrat.

Epo fotot e Luanës nuk të lënë shumë hapësirë për koment, ndaj ju ftojmë të shihni galerinë e mëposhtme./ CNA

Lajmet e fundit nga