LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Bardhi ia thotë në sy Sarës: Kam lënë diçka pezull jashtë

11 Shkurt 2024, 21:40, Lifestyle CNA

Bardhi ia thotë në sy Sarës: Kam lënë diçka

Këngëtari Bardhi ka rrëfyer para banorëve dhe Sarës se jashtë ka lënë pezull një njohje me një vajzë.

Këngëtari është shprehur se është njohur me vajzën 3 javë para se të bëhej pjesë e Big Brother por për shkak se kishte vendosur të jetonte këtë eksperiencë i është dashur ta lërë pezull njohjen me vajzën tjetër.

Më tej ai i kërkoi falje Sarës për këtë.

“Unë lashë pezull diçka jashtë. E kisha një gocë, tre javë para se me hy këtu. Kishim pëlqime por jo lidhje, isha në kontakt por e lamë pezull për të hyrë këtu. I kërkoj falje Sarës. E gjeta lidhjen time këtu, që e dua shumë”, tha Bardhi./ CNA

Lajmet e fundit nga