LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Sherr në shtëpinë e "Big Brother", Egla ofendon Gracianon e Ledjonën: Qenie monstruoze

10 Shkurt 2024, 12:45, Lifestyle CNA
Sherr në shtëpinë e "Big Brother", Egla ofendon
Egla dhe Graciano

Egla një nga banoret e "Big Brother Vip" ka debatuar së fundmi me Ledjonën dhe jo vetëm.

Vajzat i janë drejtuar njëra-tjetrës me një gjuhë aspak të hijshme. Por në fakt ajo që ka ofenduar e para ka qenë Egla. 

Kjo e fundit më pas është përplasur edhe me Gracianon dhe nuk ka ndaluar ofendimet. 

Debati Ledjona-Egla:

Ledjona: Do të shkosh në tualet. 

Egla: Nuk të dua nëpër shalë se më dukesh si….

Lejdona: Për shalët e tua je më e shkurtër se unë nuk më ofendon dot.

Egla: Je një pordhë me rigon , je një fytyrë e salduar me spërcka majdanozi.

Ledjona: Edukata Egla, edukata e vogël.

Debati Egla-Graciano

Egla: Ku e ke kishën të vijmë të falemi?

Graciano: S’kam ardhur këtu as për kishë as për xhami.

Egla:Je bërë një pinguin i vogël këtu brenda, ke një maskë e cila është e pabesueshme dhe reflekton. Je i badhë komplet, je me sy të zgurdulluar, je një qenie monstruoze.

Graciano: Për njerëz të pashpirt si puna jote, absolutisht nuk pres vlerësim ndryshe dhe kjo është e padiskutueshme. Relaksohu se të bën mirë. Ej këta kanë shitur dinjitetin për këtë lojë! Këta nuk kanë shtyllë kurrizore realisht. Kjo është e turpshme, e sikletshme./CNA

Lajmet e fundit nga