LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Një “superbombë”/ Fotot më provokuese të modeles shqiptare

7 Shkurt 2024, 15:32, Lifestyle CNA
Një “superbombë”/ Fotot më provokuese të modeles
Arbenita Ismajli

Modelja shqiptare, Arbenita Ismajli, është një nga vajzat më tërheqëse në showbiz-in shqiptar.

Arbenita është komentuar shpeshherë për format perfekte si dhe për ndarjen e saj nga reperi Fero. Edhe pse nënë e një vajze të vogël ajo ka ruajtur linjat e saj bombastike. Së fundi ajo i çmendi të gjithë ndjekësit e saj nga pushimet e nxehta.

Fotot me bikini nuk munguan, ku tregoi format perfekte.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA

Lajmet e fundit nga