LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Albi Nako “shpërthen” ndaj Romeos/ “Je pa këllqe, përdor vajzat”

6 Shkurt 2024, 22:33, Lifestyle CNA

Albi Nako “shpërthen” ndaj Romeos/ “Je pa këllqe,

Një debat i ashpër është regjistruar “Big Brother VIP” mes koreografit Albi Nako dhe aktorit Romeo Veshaj.

Teksa komentoi debatin e Romeos me Roza Latin për Heidin, Albi “shpërtheu ndaj aktorit.

Ai deklaroi se Romeo është “pa këllqe”, pasi po përdor vajzat për të bërë “luftë”.

Pjesë nga debati:

Albi: Je pa këllqe. Përdor vajzat. Ta shpreh mendimin tim.

Romeo: Kaq kishe?

Albi: Më lër të mbaroj. Ti e bën “luftën” me vajza se nuk e bën dot vetëm. Ti je njeri që fyen, gjestikulon të tjerët duke provuar, shfashohesh kur flet.

Romeo: Nuk e dija si mund të qeshësh me një njëri që e mendon të tillë.

Albi: Qesh mirë kush qesh i fundit!

Romeo: Ti mund të konfidohesh me një njeri se mua kur mendon kshu. Kur mendon se kam dal i preferuar, më ke kap kap te këmba. Ti dole plako, faleminderit Albi Nako.

Albi: Tani mbrohu me vajzat. Ti bën të indinjuarin ktu, bën sikur je ti faktori i shtëpisë. Çfarë të thash dje?!

Romeo: Je me atë snajperin, nuk të shkon ky roli…

Arbër Hajdari: Mirëserdhe në “Big Brother” Albi!/ CNA

Lajmet e fundit nga