LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Në pritje të ëmbël për herë të dytë/ Olta Gixhari zbulon gjininë e fëmijës

6 Shkurt 2024, 09:43, Lifestyle CNA

Në pritje të ëmbël për herë të dytë/

Aktorja Olta Gixhari ka zbuluar gjininë e fëmijës së dytë përmes një feste gjigante mes miqsh dhe familjarësh.

Gixhari ka treguar se ëndrra e djalit të saj Amar është plotësuar dhe së shpejti do të bëhet me një vëllla.

Aktorja ka ndarë pamjet nga festa dhe shpërthimin e fishekzjarreve duke treguar emocionet.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari)

Lajmin e pritjes së ëmbël aktorja e tregoi në prag të festave të fundvitit ku rrëfeu se një tjetër pjesëtar do t’i shtohet familjes së saj./ CNA

Lajmet e fundit nga