LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

7 banorë në televotim/ Ja kush është i eliminuari në “Big Brother VIP”

3 Shkurt 2024, 22:27, Lifestyle CNA
7 banorë në televotim/ Ja kush është i eliminuari në
Ilnisa, Fationi, Gabriele, Meritoni, Meri, Sara dhe Juli

Ilnisa, Fationi, Gabriele, Meritoni, Meri, Sara dhe Juli ishin 7 banorët në televotimin e kësaj jave në “Big Brother VIP”.

Banori i eliminuar nga votimi i qytetarëve është Gabriele. Ky i fundit i shpëtoi dy televotimeve të mëparshme, por mbrëmjen e sotme përfundoi eksperienca e tij në Big Brother VIP”.

Gabriele takoi banorët dhe doli nga shtëpia e Vëllait të Madh.

Eliminimi i tij nuk u prit mirë nga astrologia Meri Shehu, e cila shpërtheu në lot për shkak të afrimitetit që ata kishin krijuar./ CNA

Lajmet e fundit nga