LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Je e dëshpëruar për burra"/ Rikja "përplaset" me Ilnisën

3 Shkurt 2024, 22:52, Lifestyle CNA

"Je e dëshpëruar për burra"/ Rikja

Rike Roçi dhe gazetarja Ilnisa Agolli kanë debatuar ashpër mbrëmjen e sotme dhe “mollë sherri” ka qenë moderatori Meriton Mjekiqi.

Ilnisa ka shprehur gjatë gjithë javës xhelozinë e saj për shoqërinë e Meritonit dhe Rikes dhe kjo çështje është trajtuar në prime.

Por vajzat janë “përplasur” ashpër me njëra-tjetrën. Rikja i tha Ilnisës je e dëshpëruar për burra, ndërsa moderatorja deklaroi se në shtëpinë e “Big Brother VIP” nuk ka shkuar për të gjetur një partner.

Debati i plotë:

Rikja: Kjo të puth me zor. Është e dëshpëruar për burra. Unë t’i them gjërat përballë…

Ilnisa: Po ç’mund të them unë për ty moj Rike.

Rikja: Ke frikë, nuk ke guximin.

Ilnisa: Unë këtu nuk kam ardhur të gjej burrë.

Rikja: Je çapa e fundit…

Ilnisa: E ta dish që atij çapa e fundit i pëlqeu shumë…

Meritoni: Si situatë unë po ndihem shumë në siklet dhe që në ditën e parë Romeo la qenë disa herë prezent unë ja munduar t’i pajtoj. Kam ardhur te Ilnisa ka thënë ok për ty nuk flas. Jam munduar ti qetësoj gjërat. Unë nuk e di arsyen pse po vazhdojnë kaq shumë presione të kenë. Riken e kam shoqe dhe nuk e ndryshoj, ndërsa me Ilnisën kam një raport shumë të mirë edhe./ CNA

Lajmet e fundit nga