LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Gabriele e zbulon: Kjo është vajza që më pëlqen në BBV

4 Shkurt 2024, 22:30, Lifestyle CNA
Gabriele e zbulon: Kjo është vajza që më pëlqen në
Gabriele Mezini, BBV

Një nga banorët që u largua nga shtëpia e Big Brother Vip mbrëmjen e kaluar ishte Gabriele Mezini.

Ai ka folur për eksperiencën e tij në Fan Club ku ka treguar se për cilën nga vajzat brenda shtëpisë kishte një pëlqim.

Gabriele u shpreh se ka një pëlqim për Vesën ndërsa sa i përket raportit me Sarën ai tha se kishte thjesht komunikim me të.

“Me aq pak ditë, normal që nuk ishte pëlqim. Dy ditët e para nuk komunikuam fare, por pastaj më erdhi dhe më tha ‘pse më ke inat’. Më tha që kam dhënë emrin tënd te dhoma e rrëfimit (për nominimet), edhe unë i thashë po të njëjtën gjë. Edhe lindi diçka, thjesht për të komunikuar. Që nga mënyra si më erdhi në fillim, mendoj që bënte lojë”, tah Gabrile për Sarën./ CNA

 

Lajmet e fundit nga