LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO/ Çifti i ‘Love Island’, në pritje të fëmijës së parë

4 Shkurt 2024, 09:20, Lifestyle CNA

FOTO/ Çifti i ‘Love Island’, në pritje të

Çifti i njohur i “Love Island Albania”, Ueda dhe Arlindi, po krijojnë familjen e tyre. Ata kanë ndarë me fansat një lajm shumë emocionues që për të gjithë erdhi si surprizë.

Çifti na ka treguar se së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë. Ata kanë realizuar një foto album të cilin e kanë shpërndarë në rrjetet sociale, ku shfaqet edhe ekoja e bebit. 

“Kur 2 bëhen 3”, shkruajnë ata në foto albumin.

Çifti doli fitues i edicionit të parë nga formati i dashurisë ‘Love Island Albania’./CNA 

FOTO/ Çifti i ‘Love Island’, në pritje të

Lajmet e fundit nga