LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Kush u eliminua i dyti gjatë spektaklit të djeshëm në "Big Brother VIP 3"

4 Shkurt 2024, 08:20, Lifestyle CNA

Kush u eliminua i dyti gjatë spektaklit të djeshëm në

Aktori i humorit, Olsi Bylyku, ishte banori i dytë që la shtëpinë e "Big Brother VIP" mbrëmjen e djeshme. Ai u eliminua pas hapjes së televotimit gjatë spektaklit, ku publiku votoi për më pak të preferuarin. 

Banorët u shokuan nga ky eliminim dhe nuk e besonin dot largimin e tij, ndërsa shumë e konsideronin këtë si një lojë nga produksioni.

Shkak për këtë televotim u bë thyerja e rregullave të lojës me ngjitëse, ku pjesa më e madhe e banorëve zgjodhën të mos përfshiheshin aq shumë duke u dorëzuar. 

I pari që nisi me thyerjen e rregullave ishte Juli duke lëvizur dorën për të pirë cigare./CNA

Kush u eliminua i dyti gjatë spektaklit të djeshëm në
Olsi Bylyku

Lajmet e fundit nga