LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Shpat Kasapi bën deklaratën shokuese: Kam rrahur ish-të dashurën

4 Shkurt 2024, 21:10, Lifestyle CNA
Shpat Kasapi bën deklaratën shokuese: Kam rrahur ish-të
Këngëtari Shpat Kasapi

Këngëtari Shpat Kasapi, në një intervsitë, ka pranuar se ka rrahur ish-të dashurën.

Këngëtari ka rrëfyer se shkak i dhunës ka qenë xhelozia, por thotë se kjo ka ndodhur kur ka qenë shumë i ri, rreth moshës 25-26 vjeç.

Rrëfimi i Shpat Kasapit

Ronaldo Sharka: Shpat Kasapi tregon pse rrahu ish-të dashurën.

Shpat Kasapi: Ka qenë një moment i caktuar kur kam qenë i ri. Ka qenë e vërtetë diçka, xhelozia e tepërt bën të vetën.

Ronaldo Sharka : Ka qenë një titull fake?

Shpat Kasapi: Jo, ka qenë e vërtetë ajo.

Ronaldo Sharka: Sa vjeç ke qenë?

Shpat Kasapi: I ri shumë, 25-26-vjeç.

Ronaldo Sharka: Një deklaratë e jotja që ka bërë bujë lidhet me një periudhë të errët të jetës tënde ku zgjidhjen e kishe gjetur te besimi në Zot apo Hoxha.

Shpat Kasapi: Jo ka qenë edhe më herët. Ka qenë një periudhë që unë kam pasur shumë ankthe. Kam pasur shumë koncerte dhe shumë fansa dhe kalova një mbingarkesë. Energjinë e tepërt që merrja nga njerëzit nuk dija ta menaxhoja. Mbyllesha në shtëpi, rrija vetëm, kisha mendime të këqija. Bëhet fjalë për para 20 viteve.

Ronaldo Sharka: E kuptoj…/ CNA

Lajmet e fundit nga