LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Foto - Si u veshën VIP-at në natën e madhe të çmimeve "Grammy"

5 Shkurt 2024, 09:21, Lifestyle CNA

Foto - Si u veshën VIP-at në natën e madhe të çmimeve

Mbrëmjen e së dielës u ndanë çmimet “Grammy”, ku më kryesoret u “rrëmbyen” nga Taylor Swift, Miley Cyrus dhe Billie Eilish.

Por përveç çmimeve prestigjioze, një vëmendje të madhe tërhoqën veshjet dhe paradat në tapetin e kuq.

Miley Cyrus ktheu sytë nga vetja me veshjen e saj transparente, ku kishte mbuluar vetëm pjesët intime.

Megjithatë, edhe yje të tjerë të skenës u pikasën me veshjen e tyre, si shqiptarja Dua Lipa apo Doja Cat.

Për më tepër, shihni fotot në galerinë e mëposhtme./ CNA

Lajmet e fundit nga