LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Gjuhë skandaloze në Big Brother/ Aktorja i drejtohet gazetares: Je një p*rdhë me rigon

9 Shkurt 2024, 18:10, Lifestyle CNA

Gjuhë skandaloze në Big Brother/ Aktorja i drejtohet gazetares: Je

Gjuhë vulgare, skandaloze, sharje dhe ofendime është ajo që po dëgjojmë në këtë edicion të Big Brother Vip , ku përplasjet dhe sharjet më të mëdha ia drejtojnë vajzat dhe gratë njëra-tjetrës.

Së fundi një përplasje dhe një debat i ashpër ka ndodhur mes aktores Egla Ceno dhe gazetares Ledjona Xheladinaj.

Vajzat i janë drejtuar njëra-tjetrës me një gjuhë aspak të hijshme, me ofendime.

Debati mes vajzave

Ledjona: Do të shkosh në tualet

Egla: Nuk të dua nëpër shalë se më dukesh si….

Lejdona: Për shalët e tua je më e shkurtër se unë nuk më ofendon dot

Egla: Je një pordhë me rigon , je një fytyrë e salduar me spërcka majdanozi

Ledjona: Edukata Egla, edukata e vogël./ CNA

Lajmet e fundit nga