LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

"Mos më fol, po më merr më qafë"/ Kriset marrëdhënia Sara-Bardhi

8 Shkurt 2024, 15:00, Lifestyle CNA
"Mos më fol, po më merr më qafë"/ Kriset
Sara dhe Bardhi

Një debat ka ndodhur mes Sarës dhe Bardhit. Sara është shprehur se ai po ndihmon në lojë Ilnisën dhe jo atë.

Kjo e fundit i ka kërkuar kërkuar Bardhit që të mos i flasë se po e merr më qafë dhe nuk po i bën asnjë nder. 

Debati:

Sara: Çfarë je duke bërë, i dhe sot vëmendje, prime-in ia dhe, të gjitha ia dhe. A je për Ilnisën këtu? Më shiko në sy. 

Bardhi: Ia dhanë votat e njerëzve moj...

Sara: Do ishim 8 me 10 nëse nuk do kishe votuar ti, shkon voton për ata. 

Bardhi: Po votoj. 

Sara: A je për Ilnisën këtu?

Bardhi: Jo, jam për çfarë mendoj unë. Mos më ndiko në mendim. Çfarë mendoj unë, e them unë. 

Sara: Mos më fol më, as unë ty se ti gënjen. Shumë e sigurt jam, se the tjetër gjë ça do bësh këtu në lidhje me mua dhe tjetër gjë po ua jep atyre. Mos më fol më.

Bardhi: Mos e bëj me zor. 

Sara: Nuk është me zor. Nëse ti jep fjalën për diçka, ti e tregon me vepra, jo fjalë, vepra. 

Bardhi: E tregoj me fjalë çdo ditë. 

Sara: Mos më fol më, po më merr më qafë, sesa po më bën nder./CNA 

 

Lajmet e fundit nga