LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

"Hipokrite, mos më prek me dorë"/ Sherr mes Ilnisës dhe Erjolës

8 Shkurt 2024, 14:03, Lifestyle CNA
"Hipokrite, mos më prek me dorë"/ Sherr mes Ilnisës dhe
Ilnisa dhe Erjola

Dje ka pasur një debat mes Erjolës dhe Ilnisës që ka degraduar edhe në ofendime.

Gjithçka nisi teksa ndodheshin në oborrin e shtëpisë, ku Ilnisa gjatë një bisede me Sarën, i thotë kësaj të fundit se nuk e merr njeri nëse e gjen në rrugë.

Erjola i del para Ilnisës dhe i thotë të “zhduket” dhe se “sjellja e saj po e shëmton”. Ilnisa e quan hipokrite. 

DEBATI:

Ilnisa: Ty e të të gjejë njeri në rrugë nuk të merr. 

Sara: Po si mund të ma thuash mua këtë pa familje moj budallaqe.

Erjola Doçi: Ty të shëmton sjellja jote e nderuar.

Ilnisa: Mbylle ti.

Erjola Doçi: Normalisht që të them, ik zhduku.

Ilnisa: Nuk më zhduk dot ti mua. As ti as 100 si ty. Hipokrite.

Erjola Doçi: Hipokrite je ti vetë.

Ilnisa: Erdhe me 100 skema.

Erjola Doçi: Skema bën ti në kokën tënde.

Ilnisa: Avash mos më prek ti me dorë.

Erjola Doçi: Vazhdo viktimizohu, shko qaj te dhoma e rrëfimit.

Ilnisa: Hipokrite!

Erjola Doçi: Po i thërret vetes në emër. Inshallah nuk ka bota 100 si ti se do ishte vaj me det./CNA

Lajmet e fundit nga