LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

"Je kartë e djegur, njeri i dështuar"/ Meri nuk përmbahet me njërën nga banoret

7 Shkurt 2024, 15:30, Lifestyle CNA
"Je kartë e djegur, njeri i dështuar"/ Meri nuk
Meri

Meri Shehu, një nga banorët e "Big Brother VIP" ka debatuar me Vesën për nominimet. Meri nuk ka ngurruar ta quajë Vesën një njeri të dështuar që nuk e njeh njeri. 

Ajo është mes 3 të nominuarve të kësaj jave, pasi pjesë e televotimit është edhe Gazi me Ilnisën.

Debati: 

Meri: Kur ke qenë jashtë s'të kam përfill. S'ke qenë askushi me të përfill, edhe brenda nuk kam për të të përfill më. 

Vesa: Tani je duke folur keq.

Meri:Edhe jashtë kur më ke thirrur nuk të kam përfill. Më ke thirrur nëpër emisone dhe nuk të kam ardhur. Unë nuk kam votuar ndonjëherë ty.

Vesa: O sa çudi...

Meri: Ça emër, ku ke ti me, kush të njeh ty. Po ç'të të votosh ty me Vesa. Të kam refuzuar në çdo aspekt të jetës time dhe këtu nuk ta var më. Je një njeri i dështuar.

Vesa: Dil shiko planetet.

Meri: Ti dhe Fatjoni jeni kartë e djegur./CNA 

Lajmet e fundit nga