LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Dasma në Big Brother/ “Martohen” Ilnisa dhe Meritoni, ndodh puthja e shumëpritur

8 Shkurt 2024, 21:48, Lifestyle CNA

Dasma në Big Brother/ “Martohen” Ilnisa dhe Meritoni, ndodh

Ilnisa dhe Meritoni i kanë thënë "po" njëri-tjetrit në dasmën që Big Brother ka realizuar për ta.

Ata kanë shkëmbyer unazat dhe nuk ka munguar as puthja e shumëpritur mes çiftit.

Për atmosferën është kujdesur këngëtarja Valbona Mema e cila ka qenë e ftuar mbrëmjen e sotme për të kënduar në dasmën e Meritonit dhe Ilnisës.

Më herët ka patur diksutime dhe debate të forta për dasmën pasi çifti përjashtuan nga dasma e tyre Sarën dhe Vesën.

Kjo gjë ka nevrikosur jashtë mase Sarën e cila ka patur përballje të fortë me Bardhin dhe Meritonin./ CNA

Lajmet e fundit nga