LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Aktori i Portokallisë tregon tradhtinë e partneres: Femrat të shohin sa para ke, s'ja vlen të martohesh

10 Shkurt 2024, 10:13, Lifestyle CNA
Aktori i Portokallisë tregon tradhtinë e partneres: Femrat të
Akil Varfi

Aktori i Portokallisë, Akil Varfi ka treguar në një intervistë televizive dyshimet e tij për një tradhti në lidhje kanë rezultuar të vërteta.

"Nuk do të thotë që kam pas shumë, ato pak herë që kam pas, më kanë rezultuar të sakta. Nuk jam i martuar, larg qoftë", u shpreh ai. 

Aktori mesa duket ka humbur besimin në dashuri pasi deklaroi se ai e sheh shumë të vështirë që sot të gjejë një vajzë që nuk sheh paratë tek djali.

Sipas tij vajzat fillimisht shohin fizikun dhe më pas janë të interesuara sesa para ke. 

“Jetojmë në një kohë ku gjërat nuk i shoh me anën e zemrës ose obsesionit, por i shoh me anë të logjikës. I shoh me logjikë. Në teori ju kuptoj juve. Se në teori unë jam Aladini dhe shkoj tek princesha. Në teori unë vërtet shkoj aty ku jam më mirë, por në realitet nuk është më kështu. Një femër të sheh tek fiziku, në rastin tim që nuk kam ndonjë bukuri të madhe shohin sa para ke. Momentin që ti ke, të jesh edhe personi më i keq të pranon. Një femër që është mësuar të harxhojë 200 mijë lekë në ditë dhe unë rrogën e kam 800, katër ditë shtyjmë me të”, tha aktori./CNA 

Lajmet e fundit nga